תפריט

חברת הביצוע

אודות חברת הביצוע

מצלאוי כחברת ביצוע, היא חברה  בנייה מהוותיקות בישראל המבצעת גם פרויקטים ביוזמה עצמית וגם פרויקטי בנייה עבור חברות יזמות נדל"ן, כמו אפריקה ישראל מגורים, אזורים ועוד. מצלאוי מיומנת בביצוע פרויקטים גדולים ומורכבים בזכות הקפדה על איכות ללא פשרות, מצוינות ניהולית והנדסית ורמת שירות גבוהה.

החברה התחילה את פעילותה במהלך מלחמת ששת הימים בשנת 1967 ועם השנים, מבניית בונקרים ומקלטים החברה עברה להקמת מבני תעשייה, מסחר ומגורים. אחד מהמבנים המפורסמים שבנתה החברה הוא בית בכור ברמת גן. הבניין נבנה בשנת 1973 והיה גבוה וייחודי ביחס למקובל באותה תקופה. במקביל להקמתו, הקימה החברה גם כ-400 דירות ביישוב רעות, כ-2,000 דירות בקרית ספר ומבני תעשייה רבים באור יהודה.

מאז ועד היום, חברת מצלאוי בנתה אלפי יחידות דיור, עשרות מבני תעשייה, משרדים ומסחר ופיתחה התמחות ייחודית בתחום ה"פינוי-בינוי". ייחודה של מצלואי כחברת ביצוע טמון ביכולתה של החברה להתמודד באופן עצמאי עם פרויקטים מורכבים, שכן החברה מעסיקה בעצמה את רוב הצוותים המקצועיים, כולל אדריכלים, מהנדסים ומנהלי עבודה מיומנים. כמו כן, החברה מחזיקה כ-80% מהציוד ההנדסי במרכז לוגיסטי ייחודי, שבו גם מבוצעים טיפולים שוטפים ותיקונים לכלי העבודה.

בזכות כך, מצלאוי כמעט ואינה נזקקת לקבלני משנה, ויש לה יכולת לבצע בקרת איכות לכל שלבי הפרויקט משלב התכנון ועד לאכלוס. סמי מצלאוי, בעל החברה, מעורב בכל אחד מהפרויקטים באופן אישי ומפקח על ביצוע העבודה בהתאם לסטנדרטים שהכתיבה החברה ועל בחירת חומרי בנייה חדשניים ואיכותיים. כשיש יד אחת מכוונת ומנהלת, ניתן להביא ללקוחות הקצה את המוצר הטוב ביותר שיספק להם את איכות החיים שמגיעה להם.


 

שער הים

הדמיה של צמד הבניינים שער היםרוחב      קאנטרי קרית אונו    הדמיית לילה קאנטרי קרית אונו


 

הכנס פרטיך ונציגנו יחזור אליך בתוך 24 שעות

 אני מאשר קבלת הצעה במייל