תפריט

פעילות החברה

תחומי הפעילות העיקריים של חברת מצלאוי 
ייזום ופיתוח מקרקעין ייזום, פיתוח, הקמה, שיווק ומכירה של פרויקטים בעיקר בתחום הבניה למגורים בישראל, לרבות של “פינוי-בינוי", דרך איתור המקרקעין, רכישתם, הקמת המבנים ומכירת היחידות. כן מבצעת החברה פעילות יזמית של בנייני משרדים ומבני תעשייה.
החברה הראשונה בישראל בתחום “פינוי ובינוי" מעורבת ב-11 פרויקטים (בשלבים שונים – ייזום ושינוי תב"ע – מעל 2,000 יח"ד), והיחידה שהשלימה בהצלחה שני פרוייקטים גדולים (בקרית אונו וכפר סבא).

קבלנות ביצועניהול וביצוע של פרויקטים לבניה לצד ג', בעיקר בתחום המגורים וכן בפרויקטים למשרדים ומסחר. התקבולים לפי התקדמות ביצוע העבודה. אמצעי הייצור הינם בבעלות החברה: מנופים, משאיות, משאבות בטון, צמ"ה, פיגומים וכד'.

נכסים מניביםהחזקה וניהול של נכסים מניבים בישראל, אותם בנתה החברה במסגרת פיתוח המקרקעין או במסגרת רכישה, בעיקר בייעוד למשרדים, תעשיית היי-טק ומרכזים מסחריים, בבעלות בלעדית או משותפת. החברה מחזיקה ומנהלת כ-18,000 מ"ר נכסים מניבים למסחר ומשרדים. בנוסף בשלבי תכנון וביצוע כ-95,000 מ"ר. כמו כן בימים אלה מסימת החברה הקמה של קאנטרי קלאב גדול ומפואר בקרית אונו בשיטת BOT עבור עירית קרית אונו וכנגד החברה תפעיל את הקאנטרי למשך כ-24 שנה. מתחם הקאנטרי כולל גם שטח מסחרי ומרכז כנסים.

פעילות מגוונת בתחום הנדל"ן חברת מצלאוי מעורבת בפעילות מגוונת בתחום הנדל"ן בישראל.
•  פרוייקט מגורים יוקרתי במתחם עלית – רמת גן – בשלב זה בשלבי ביצוע מגדל יוקרתי של כ-38 קומות. המשך הפרוייקט בשלבי תכנון.
•  פרויקט MY מצלאוי ביהוד מונסון – בנייה של 4 בניינים מפוארים בהיקף של 168 יח"ד וקומת מסחר במרכז יהוד.
•  פרויקט ONO PRIME – פרויקט פינוי בינוי נוסף בקרית אונו (מתחם הכלנית המשך שאול המלך) לפינוי של 92 יח"ד ובנייה של כ-366 יח"ד.
•  פרוייקט חילזון – רמתגן – מגדל משרדים במתחם הבורסה. בשלבי שינוי תב"ע לבנין משרדים יוקרתי בהיקף של כ-25,000 מ"ר.
•  פרוייקט כורזין – גבעתיים (באמצעות חברת בת), בשלבי תב"ע סופיים של מגדל משרדים ומסחר – מעל 30,000 מ"ר.
•  “פינוי-בינוי" –מצלאוי היא חלוצת דרך והחברה הראשונה בישראל שמבצעת בהצלחה פרויקטים של “פינוי-בינוי".
–  אונו הירוקה – "פינוי-בינוי" בשטח של 27 דונם. בקרית אונו, פינוי של 10 בניינים ישנים ובינוי של 11 בניינים חדשים. סה"כ 168 בעלי קרקע ובמקומם נבנו 513 יח"ד חדשות מאוכלסות. כעת נבנה הבנין האחרון בפרוייקט הבנין ה-11.
–  כפר סבא – פינוי של 40 יח"ד. בינוי של 120 יח"ד. הפרויקט הסתיים בהצלחה.
כמו כן כיום בתהליך עוד מספר רב של פרוייקטים בפינוי בינוי בערים קרית אונו, בת ים, רמת גן וגבעתיים.

הכנס פרטיך ונציגנו יחזור אליך בתוך 24 שעות

 אני מאשר קבלת הצעה במייל